Innowacyjna 1 lok. 111, 16-400 Suwałki

Zasady prezentowania treści i opinii na stronie

Opinie klientów

N naszej stronie znajdziesz relacje naszych Klientów dotyczące zarówno współpracy z nami, jak i opinie na temat naszych produktów. Wiemy, jak istotne są dla Ciebie opinie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były one oparte na rzeczywistych doświadczeniach naszych Klientów i partnerów biznesowych.

Wszystkie prezentowane opinie są starannie weryfikowane i pochodzą wyłącznie od osób, które miały bezpośredni kontakt z naszą firmą lub skorzystały z naszych produktów. Proces weryfikacji obejmuje kontakt z autorem opinii w celu uzyskania potwierdzenia, zgody na publikację oraz zgody na wykorzystanie wizerunku.

Nie zamieszczamy opinii, których nie udało się zweryfikować. Na naszej stronie prezentujemy wybrane recenzje, które najlepiej odzwierciedlają zasady współpracy i dostarczą Ci informacji pomocnych w podejmowaniu decyzji zakupowych.

Nasze zasady są klarowne i uczciwe, nie praktykujemy opinii sponsorowanych czy barterowych. Jesteśmy przekonani, że nasze współprace i produkty same w sobie są najlepszym świadectwem naszej jakości. W przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować - z przyjemnością udzielimy odpowiedzi!

Zasady sortowania treści na stronie

Ze względu na znaczną ilość opinii klientów wyświetlane są one w sposób losowy. Oznacza to, że przy każdorazowym wejściu na stronę możesz zobaczyć inne opinie.

W sekcji "Z kim współpracujemy" prezentujemy logotypy firm, z którymi faktycznie nawiązaliśmy współpracę. Ze względu na znaczną liczbę partnerów, logotypy wyświetlane są w sposób losowy. Oznacza to, że przy każdorazowym wejściu na stronę możesz zobaczyć inne logotypy.

Skorzystaj z naszego wsparcia.

Skontaktuj się z nami : 
+48 508 257 324
Pn - Pt 09:00 - 17:00